47-280 Pawłowiczki; ul. Wyzwolenia 32 +48 667 927 311

naszesale

Każda impreza, weselna, komunijna okolicznościowa, w zależności od swego charakteru, wymaga odpowiedniego miejsca i oprawy. Nasze sale – przestronne, starannie wyposażone i klimatyzowane są idealnym miejscem do organizacji nawet najbardziej okazałych imprez.

salaweselna

Sala weselna /bankietowa to duża klimatyzowana sala z parkietem w której możemy organizować imprezy okolicznościowe na 140 osób (miejsca siedzące).
Oprócz wesel w sali bankietowej organizujemy:

  • imprezy rodzinne (chrzciny, komunie, imieniny, stypy)
  • imprezy firmowe (wigilie, jubileusze, spotkania wielkanocne)
  • bale (Sylwester, Andrzejki, karnawał).
    Zadbamy o kompleksową organizację i obsługę.

 
 

salakameralna

Sala kameralna to mała klimatyzowana sala w której możemy organizować imprezy okolicznościowe na 40 osób (miejsca siedzące).
Oprócz konferencji w sali kameralnej organizujemy:

  • imprezy rodzinne (chrzciny, komunie, imieniny, stypy)
  • imprezy firmowe (wigilie, jubileusze, spotkania wielkanocne)
  • bankiety
  • szkolenia

Zadbamy o kompleksową organizację i obsługę.

 
 

Salarestauracyjno-kawiarniana

Sala restauracyjno-kawiarniana to klimatyzowana sala w której klienci mogą skorzystać z bogatej oferty smacznych dań w przystępnej cenie! Posiłek dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Miłośnicy aromatycznej kawy, jak i ci, którzy cenią sobie głęboki, intensywny smak herbaty mogą się delektować tymi używkami w wygodnych sofach lub fotelach. Na miejscu możecie Państwo również zjeść pyszny deser lodowy lub świeże gofry.

 
 

Salaklubowa, pub

Sala klubowa to kameralne, klimatyzowane miejsce gdzie możecie Państwo mile spędzić czas relaksując się przy partyjce bilarda lub rozmawiając ze znajomymi przy pysznym i zimnym lanym piwie.

 
 

Nowetoalety